Departament Doradztwa Podatkowego naszej Kancelarii tworzony jest przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin prawa podatkowego oraz rachunkowości.

Uważamy, że źródłem naszych sukcesów są niewątpliwie nasi pracownicy i współpracownicy, dlatego chcemy zatrudniać najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Do naszych oddziałów poszukujemy prawników i ekonomistów charakteryzujących się aktywną i kreatywną postawą. Wysoko cenimy osoby chcące się rozwijać oraz zaangażowane w wykonywaną pracę.

 

Proponujemy również współpracę studentom. Odbycie praktyki studenckiej umożliwia dostęp do doświadczonych specjalistów, co niewątpliwie pomaga w pogłębianiu wiedzy wyniesionej z uczelni i doskonaleniu umiejętności zawodowych. Najlepszym praktykantom oferujemy możliwość zatrudnienia w naszej Kancelarii.

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z naszą Kancelarią, a nie znajdujesz odpowiedniego dla siebie ogłoszenia na podstronach Praca lub Praktyki, wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny poprzez Formularz zgłoszeniowy.