O kancelarii

LORICA IURIS Kancelaria Doradztwa Podatkowego Radosław Ambroziak Spółka Komandytowa jest ogólnopolską kancelarią, tworzoną przez zespół ekspertów w dziedzinach prawa podatkowego i rachunkowości, posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych. Poza siedzibą główną w Warszawie, Kancelaria posiada samodzielne Oddziały w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Zatrudniamy licencjonowanych doradców podatkowych, specjalistów posiadających certyfikaty księgowe, a także osoby z wykształceniem prawniczym lub ekonomicznym, będące w trakcie zdobywania uprawnień zawodowych.

Naszymi priorytetami są: profesjonalizm, zaangażowanie, wszechstronność i zorientowanie na potrzeby Klienta. Posiadamy doświadczenie w obsłudze zarówno dużych podmiotów, należących do międzynarodowych koncernów, jak również indywidualnych osób fizycznych. Zapewniamy bieżące doradztwo, zwiększające komfort prowadzenia codziennej działalności oraz podejmujemy się niekonwencjonalnych projektów, ściśle dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.
W trosce o zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości, systematycznie dostosowujemy naszą ofertę do zmieniających się uwarunkowań podatkowych oraz dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji.

Wraz z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych T. Dąbrowski Sp. k. współtworzymy GRUPĘ LORICA. Współpraca z zespołem wykwalifikowanych prawników pozwala  realizować projekty wymagające znajomości nie tylko prawa podatkowego, ale także innych dziedzin prawa, w tym prawa handlowego, prawa pracy oraz prawa zamówień publicznych.