Jesteśmy ogólnopolską kancelarią prawną, zatrudniającą ponad 100 specjalistów w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.
Uważamy, że źródłem naszych sukcesów są niewątpliwie nasi pracownicy, dlatego chcemy zatrudniać najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Szukamy osób dynamicznych, kreatywnych i chcących się rozwijać. Zatrudniamy nie tylko doświadczonych prawników, a także absolwentów i studentów uczelni wyższych, którzy chcą zdobywać nową wiedzę oraz doświadczenie.

Studentom proponujemy również współpracę w ramach praktyk. Jest to niewątpliwie efektywny sposób na utrwalenie wiedzy wyniesionej z uczelnii,  nabycie cennego doświadczenia i rozwinięcie wielu umiejętności zawodowych. Poprzez odbycie praktyk można zapoznać się ze specyfiką pracy w kancelarii prawnej, ugruntować wiedzę z konkretnej dziedziny prawa oraz czerpać z doświadczeń wielu specjalistów. Najlepsi praktykanci mają możliwość zatrudnienia w Kancelarii.

Ważnymi dla nas wartościami są zaufanie, lojalność i profesjonalizm. Dbamy o to, aby w naszej Kancelarii była zapewniona dobra atmosfera, a pracownicy współpracowali zespołowo. W naszych pracowników inwestujemy poprzez podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych, m.in. umożliwiając udział w szkoleniach wewnętrznych, kursach i konferencjach. Najlepszym pracownikom pomagamy w trakcie studiów podyplomowych lub doktoranckich.
Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z naszą Kancelarią, a nie znajdujesz odpowiedniego dla siebie ogłoszenia na podstronach Praca lub Praktyki, wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny poprzez Formularz zgłoszeniowy.