LORICA IURIS Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ciecierski Rak Spółka Komandytowa jest ogólnopolską kancelarią prawną z samodzielnymi Oddziałami w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Świadczymy profesjonalną obsługę w całym kraju, prowadzimy sprawy na rzecz i przeciwko podmiotom mającym siedzibę na terenie Unii Europejskiej, a także m. in. w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Chinach, Republice Południowej Afryki.

Nasz zespół tworzy kilkudziesięciu prawników, w tym adwokaci, radcowie prawni, aplikanci i inni specjaliści z różnych dziedzin prawa, a także doradcy podatkowi. Stawiamy na nowoczesne technologie - w pracy wspomagamy się, przygotowanym specjalnie na potrzeby Kancelarii, autorskim oprogramowaniem obejmującym bazy danych oraz system kontroli procedur.

Oferujemy pomoc prawną podmiotom potrzebującym jej sporadycznie, jak również tym, które wymagają jej stale i kompleksowo. Nie różnicujemy Klientów – obsługujemy zarówno międzynarodowe koncerny, jak i małe firmy rodzinne, a także osoby fizyczne. Naszym celem jest zapewnienie im profesjonalnej obsługi, bez względu na wielkość i skalę prowadzonej działalności.

W celu zapewnienia kompleksowości obsługi eksperci z Pionu Doradztwa Podatkowego wspomagają realizację usług prawnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zminimalizować obciążenia podatkowe i zapewnić naszym Klientom reprezentację w ewentualnych sporach z fiskusem.  Oferujemy także szeroki katalog usług z dziedziny prawa podatkowego i rachunkowości.  Zapewniamy bieżące doradztwo, zwiększające komfort prowadzenia codziennej działalności, oraz podejmujemy się niekonwencjonalnych projektów.