Informatyka dla biznesu

Kompleksowe usługi informatyczne

Informatyka dla biznesu to kompleksowe usługi skierowane dla obecnych jak i nowych klientów Lorica Iuris. Dzięki współpracy z naszym partnerem INKOD, możemy zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania dla firm i instytucji. INKOD jako firma z wieloletnim stażem w branży IT oraz ugruntowaną pozycją na rynku, gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie z najwyższą etyką pracy.

 

Tylko dla klientów Lorica Iuris na hasło INKOD2020 mamy 15% RABATU do wykorzystania przy podpisaniu kontraktu obsługi IT oraz brak opłaty za audyt wstępny w pakiecie Business Light.

 

Aby skorzystać z rabatu należy skontaktować się na pomocą poniższego formularza kontaktowego oraz w treści wiadomości dodać hasło: INKOD2020 (Kwota pakietu obniżona o rabat obowiązuje przez cały czas trwania umowy kontraktowej).

INKOD jest dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się informatyką, tworzeniem stron www, aplikacji oraz brandingiem i marketingiem.

Przez ponad 10 lat zdołaliśmy wypracować sobie stabilną pozycję na rynku sektora informatycznego oraz zdobyć bogate doświadczenie w branży, poparte licznymi certyfikatami oraz zrealizowanymi projektami. Świadczymy kompleksowe usługi dla firm. Specjalizacją INKOD są usługi w zakresie serwisu i utrzymania infrastruktury IT, outsourcingu, projektowania i wdrożeń rozwiązań IT oraz produkcji aplikacji webowych i mobilnych. Prowadzimy autoryzowaną dystrybucję sprzętu oraz oprogramowania marek partnerskich. Zajmujemy się również kreowaniem marek tworząc dla nich branding oraz wdrażając marketing. Idąc drogą „Informatyka dla biznesu” chcemy kierować nasze usługi globalnie do małych, średnich oraz dużych firm, a także korporacji. Lata naszej pracy pozwoliły systematycznie podnosić nasze kwalifikacje oraz zbierać nowe doświadczenia, zapewniając najlepszą jakość usług.
Kadra naszych pracowników to specjaliści oraz hobbyści w swoim fachu, co pozwala nam na efektywne dostosowanie usług do potrzeb klienta. Powierzone nam projekty realizujemy na zasadzie nowoczesnego modelu biznesowego, dając naszym klientom na bieżąco pełny wgląd, kontakt oraz możliwość monitorowania postępu prac, gwarantując profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

JESTEŚMY CERTYFIKOWANI PRZEZ FIRMĘ COMARCH,  DellEMC, redhat ORAZ Supermicro

Kompleksowa obsługa kancelarii.

Kompleksowa obsługa kancelarii komorniczych oraz prawnych jest skierowana dla średnich oraz dużych kancelarii prawnych oraz komorniczych, które pragną powierzyć swój sektor IT w ręce doświadczonego zespołu profesjonalistów. INKOD jako firma z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze kancelarii komorniczych oraz prawnych, może zagwarantować najwyższą jakość usług z dbałością o bezpieczeństwo i najwyższą etykę pracy. Zajmujemy się wdrażaniem oraz utrzymaniem wszelkiego rodzaju systemów informatycznych w Kancelariach Komorniczych, a przede wszystkim środowisk serwerowych w kancelariach w tym także dla oprogramowania CURRENDA Kancelaria Komornika.
Kompleksowa obsługa IT / Outsourcing IT

Kompleksowa obsługa IT / Outsourcing IT

Kompleksowa obsługa IT / Outsourcing IT, to usługa skierowana do małych, średnich oraz dużych firm, jej głównym zadaniem jest przekazanie do INKOD nadzoru nad działem IT firmy, kancelarii lub innego podmiotu. Zadaniem INKOD jest przede wszystkim utrzymanie i nadzorowanie infrastruktury IT , monitorowanie ruchu, dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek lub awarii.
Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży zawsze służymy pomocą podczas wszelkiego rodzaju konsultacji IT. Każdą współpracę kontraktową z klientem poprzedza wykonany przez INKOD Audyt IT.
Usługi kompleksowej obsługi / outsourcingu IT, działają na zasadach określonych ryczałtowych pakietów dostępnych w kilku wariantach cenowych lub indywidualnej wycenie dostosowanej do potrzeb klienta.
Comarch

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm handlowych i usługowych. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom branżowym program przeznaczony jest również do biur rachunkowych i doradców podatkowych oraz firm prowadzących sprzedaż przez Internet. Składa się ze zintegrowanych modułów (aplikacji) obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Z aplikacji korzysta 70 tys. Klientów z różnych branż, co klasyfikuje Comarch ERP Optima jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm w Polsce.

Branding

W INKOD zajmujemy się kreowaniem nowych marek, realizacją brandingu, projektowaniem kampanii reklamowych oraz analizowaniem potrzeb rynku, dzięki czemu przyczyniliśmy się do sukcesu wielu firm, zapewniając im rozpoznawalność oraz czołowe pozycje. Jako nieliczni zajmujemy się brandingiem od A do Z, zaczynając od drobnego pomysłu, przez kampanię reklamową, a kończąc na silnym i rozpoznawalnym wizerunku firmy.

Marketing

Kluczem do każdej udanej kampanii jest strategia marketingowa, którą skrajamy indywidualnie, dobierając do rodzaju biznesu, celów oraz szczególnych wymagań naszych klientów. Podstawowym zadaniem strategii marketingowej jest wyróżnienie produktu lub usługi w sposób, który najlepiej odpowiada na potrzeby klienta oraz daje przewagę w stosunku do konkurencji.

Aplikacje

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonaniu i wdrożeniu aplikacji mobilnych na platformy Android – zarówno w wersji przeznaczonej na oficjalne sklepy jak i do innych metod dystrybucji. Dodatkowo oferujemy późniejsze przeniesienie aplikacji na platformę iOS.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Business Light

Business Standard

Business Pro

Business Company

Cena

449,00 zł

599,00 zł

999,00 zł

1 399,00 zł

Godzin w pakiecie

3

5

10

15

Dojazd

0,53zł / km

GRATIS1

GRATIS1

GRATIS1

Priorytet zleceń

niski

średni

wysoki

bardzo wysoki

Maksymalny czas reakcji od zgłoszenia (dla interwencji w siedzibie klienta)

W tym samym dniu roboczym1

W tym samym dniu roboczym

do 4 godzin2

W tym samym dniu roboczym

do 3 godzin2

W tym samym dniu roboczym

do 2 godzin2

Helpdesk zdalny

(naliczanie 30min.)

3 godziny

4 godzin

6 godzin

8 godzin

1RG

(po przekroczeniu pakietu)

100,00 zł

95,00 zł

90,00 zł

85,00 zł

Wstępny audyt IT

(opłata jednorazowa)

500,00 zł

500,00 zł

GRATIS3

500,00 zł

GRATIS3

500,00 zł

GRATIS3

Usługi dodatkowe

-

-

-

hosting + domena + serwer email

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do nas!