WSPÓLNICY

Andrzej
Ciecierski

Adwokat
komplementariusz spółki


andrzej.ciecierski@loricaiuris.pl

Tel +48 32 250 56 13

Paweł
Rak

Radca prawny
komplementariusz spółki

Zarządza oddziałem Katowice
pawel.rak@loricaiuris.pl
Tel +48 32 250 56 13

Łukasz
Kuliga

Komandytariusz spółki

Zarządza oddziałem Warszawa
lukasz.kuliga@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 719

Radosław
Zimoń

Aplikant adwokacki
Komandytariusz SPółki

radoslaw.zimon@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 715

ZESPÓŁ

Wojciech Pawluk

adwokat

wojciech.pawluk@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 727

Karolina Rubiniec

Aplikant radcowski

karolina.rubiniec@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 237

katarzyna Oksiędzka

Aplikant Adwokacki

katarzyna.oksiedzka@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 255

Agata Wodzińska

specjalista ds. prawnych

agata.wodzinska@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 622 045 237

Katarzyna Zielińska

Asystentka Adwokata

katarzyna.zielinska@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 221

Kristina Kostiukova

specjalista ds. admnistracyjnych

kristina.kostiukova@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 705

Jarosław Politowski

Informatyk

jaroslaw.politowski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 734

Nicole Lazaj

Radca Prawny

nicole.lazaj@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 236

Kamil Mruk

Aplikant Radcowski

kamil.mruk@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 247

Paulina Deptuła

Specjalista ds. prawnych

paulina.deptula@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 716

Katarzyna Grzywacz

Asystentka pionu prawnego

katarzyna.grzywacz@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 733

Łukasz Okrasiński

Kierownik Centralnego Zespołu Dochodzenia Wierzytelności

lukasz.okrasinski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 233

Elżbieta Pietrzak

Główna księgowa

elzbieta.pietrzak@lorica-podatki.pl

Tel kom. +48 662 022 716

Łukasz Janik

Specjalista ds. podatkowych

lukasz.janik@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 711

Patrycja Ordak

Aplikant Radcowski

patrycja.ordak@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 716

Aneta Lehmann

Specjalista ds. prawnych

aneta.lehmann@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 728

Weronika Wilgos

Asystenka pionu prawnego / Administrator danych

weronika.wilgos@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 709

Mariusz Zieliński

Doradca Prawny

mariusz.zielinski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 235

Agnieszka Didluch-Guzy

Specjalista ds. kadrowych

agnieszka.didluch-guzy@lorica-podatki.pl

Tel kom. +48 607 332 887

Dominik Cieślukowski

Doradca ds. Klientów Strategicznych

dominik.cieslukowski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 504 444 676

Iustia est constans et perpetua voluntas ius suum cuique tribiendi