WSPÓLNICY

Andrzej
Ciecierski

Adwokat
komplementariusz spółki


andrzej.ciecierski@loricaiuris.pl

Tel +48 32 250 56 13

Paweł
Rak

Radca prawny
komplementariusz spółki

Zarządza oddziałem Katowice
pawel.rak@loricaiuris.pl
Tel +48 32 250 56 13

Łukasz
Kuliga

Komandytariusz spółki

Zarządza oddziałem Warszawa
lukasz.kuliga@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 719

ZESPÓŁ

katarzyna grzywacz

Asystentka pionu prawnego

katarzyna.grzywacz@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 733

Wojciech Pawluk

adwokat

wojciech.pawluk@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 727

Agata Wodzińska

specjalista ds. prawnych

agata.wodzinska@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 622 045 237

Katarzyna Zielińska

Asystentka Adwokata

katarzyna.zielinska@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 221

Magdalena Kołucka

Specjalista ds. rozliczeń

magdalena.kolucka@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 622 045 251

Weronika Wilgos

Asystentka pionu prawnego / administrator danych

weronika.wilgos@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 709

Dariusz Dudziński

Dyrektor oddziału poznań

dariusz.dudzinski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 724

Łukasz Okrasiński

Kierownik Centralnego Zespołu Dochodzenia Wierzytelności

lukasz.okrasinski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 233

Elżbieta Pietrzak

Księgowość i Kadry

elzbieta.pietrzak@lorica-podatki.pl

Tel kom. +48 662 022 716

Kacper Pawłowski

Młodszy specjalista ds. księgowości

kacper.pawlowski@lorica-podatki.pl

Tel kom. +48 662 022 716

Patrycja Ordak

Specjalista ds. prawnych

patrycja.ordak@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 716

Paulina Deptuła

Specjalista ds. prawnych

paulina.deptula@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 716

Łukasz Janik

Specjalista ds. podatkowych

lukasz.janik@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 711

Dominik Cieślukowski

Doradca ds. Klientów Strategicznych

dominik.cieslukowski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 504 444 676

Nicole Lazaj

Aplikant Radcowski

nicole.lazaj@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 236

Kamil Mruk

specjalista ds. prawnych

kamil.mruk@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 247

Radosław Zimoń

Doradca Prawny

radoslaw.zimon@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 715

Mariusz Zieliński

Doradca Prawny

mariusz.zielinski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 235

Jarosław Politowski

Informatyk

jaroslaw.politowski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 734

Edyta Konik

specjalista ds. księgowości i kadr

edyta.konik@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 622 045 243

Karolina Rubiniec

Aplikant radcowski

karolina.rubiniec@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 237

Iustia est constans et perpetua voluntas ius suum cuique tribiendi