O NAS

LORICA IURIS Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ciecierski Rak Spółka Komandytowa jest kancelarią prawną z siedzibą w Warszawie oraz oddziałami w Katowicach i Krakowie. Świadczymy profesjonalną obsługę prawną na terenie całego kraju.

W celu zapewnienia kompleksowej opieki prawnej na rynku europejskim współpracujemy też w imieniu Klientów na ich życzenie z kancelariami prawymi z Niemiec, Czech, Słowacji, Włoch, Grecji, Cypru, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

NASZ ZESPÓŁ tworzy kilkudziesięciu prawników, w tym adwokaci, radcowie prawni, aplikanci i inni specjaliści z różnych dziedzin prawa, a także doradcy podatkowi. Świadczymy pomoc prawną przede wszystkim na rzecz przedsiębiorców, w tym międzynarodowych koncernów, spółek prawa handlowego, jak i małych firm rodzinnych. Nasi prawnicy mają również duże doświadczenie w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego oraz innych podmiotów publicznoprawnych.

W celu zapewnienie jak najbardziej kompleksowego zakresu obsługi nasi klienci mają możliwość korzystania ze wsparcia specjalistów do spraw podatkowych w tym doradców podatkowych. Nie rezygnujemy również ze świadczenia pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych.

 

NASZ DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I KADR świadczy usługi prowadzenia obsługi księgowości oraz kadr na rzecz Klientów Kancelarii.

OBSŁUGA KLIENTÓW możliwa jest na zasadzie jednorazowych zleceń lub umów o stałą i kompleksowa obsługę prawną. Ostateczna oferta jest każdorazowo dostosowywana do zakresu zlecenia, stopnia skomplikowania oraz nakładu pracy Kancelarii.

 

W celu zapewnienia kompleksowości obsługi eksperci z Pionu Doradztwa Podatkowego wspomagają realizację usług prawnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zminimalizować obciążenia podatkowe i zapewnić naszym Klientom reprezentację w ewentualnych sporach z fiskusem. Oferujemy także szeroki katalog usług z dziedziny prawa podatkowego i rachunkowości. Zapewniamy bieżące doradztwo, zwiększające
komfort prowadzenia codziennej działalności, oraz podejmujemy się niekonwencjonalnych projektów.

 

Naszym celem jest zapewnienie Klientom profesjonalnej obsługi, bez względu na wielkość i skalę prowadzonej działalności przy zachowaniu rozsądnie skalkulowanej kwoty wynagrodzenia.

Ius est ars boni et aequi

Pełni funkcję wspólnika zarządzającego Oddziałem Regionalnym Kancelarii w Katowicach. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się przede wszystkim na prawie gospodarczym, w szczególności prawie spółek

Paweł Rak
Współwłaściciel Firmy
big
W 2001 r. zdał egzamin sędziowski. Od 2002 roku tworzył Oddział Katowice w ogólnopolskiej kancelarii prawnej, którego został Dyrektorem, a od 2005 roku objął stanowisko Dyrektora Regionu Południe. W 2006 roku uzyskał uprawnienia adwokackie.
Andrzej Ciecierski
Współwłaściciel Firmy