KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA

Kompleksowa Obsługa Prawna

Działania podejmowane przez przedstawicieli Kancelarii w ramach Kompleksowej Obsługi Prawnej to nie tylko świadczenie usług prawnych i udzielanie porad prawnych w kluczowych obszarach prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Kompleksowa obsługa prawna to przede wszystkim dostęp do rozwiązań indywidualnych – niezmiennie zorientowanych i dedykowanych dla konkretnego Klienta.

 

Bogate doświadczenie naszych specjalistów w różnorodnych dziedzinach prawa pozwala zaoferować Państwu optymalny model współpracy oparty o rzeczową analizę potrzeb merytorycznych i możliwości finansowych. W zależności od tych czynników oferujemy Państwu stałą obsługę prawną w oparciu o system rozliczania godzinowego naszej pracy, system zakresowy odnoszący się do konkretnych typów usług prawnych lub system mieszany. Złożony z kilkudziesięciu specjalistów – zespół prawny Kancelarii Lorica Iuris – pozostaje do Państwa dyspozycji w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego, podatkowego, indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, prawa własności przemysłowej oraz wszelkich innych kwestii prawnych związanych z prowadzoną przez Państwa działalnością gospodarczą.

 

 

Wierzymy, że sukcesy naszych Klientów stanowią miarę naszego zaangażowania i profesjonalizmu. Dlatego budowanie trwałej relacji stanowi dla nas priorytet. Oparcie jej na solidnym fundamencie zaufania, transparentności i profesjonalizmu zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że powierzone nam sprawy spotkają się z rzeczową i merytoryczną oceną prawną.